Vyhledávání

Aktuální informace - detail

 • Velikonoční pomlázka ala Babiš - Zeman, to je masakr! (19.04.2019)

  Zdroj: web hnuti OMMO

  Duo Babiš a Zeman nás "vyšupali" ještě v předvelikonočním času. Stačí se pozorně začíst do zamyšlení předsedkyně hnutí OMMO H. Svobodové na téma šarády kolem výměny ministrů:

  K právě probíhajícím k šarádám na postu ministrů. A že se hraje o víc...

  Politika, v řeči každodenní - ta vyšší -se v posledních týdnech dynamizuje. Souvisí to především s trojí výměnou na postech ministrů. Pravda, pan odcházející ministr Ťok a paní odcházející ministryně Nováková si ještě zaletí s panem prezidentem do Číny, vědí však, že v takovém složení to mají tzv. naposledy.

  Verdikt dnešní o "nedobrovolném" a do veřejného prostoru samotným dotčeným dalším odcházejícím ministrem z postu spravedlnosti panem Kněžínkem nekomentovaný vyzval, a ještě vyzve, výrazné znepokojení. Dovolím si dodat, že by nemělo zůstat jen u těch "kabinetních" vyjádření, ale také veřejnost by neměla zůstat lhostejná. Pravda, dalšího "Juliana Assagne" to u nás zřejmě nezrodí, ale v podmínkách těchto končin to může velmi zásadně zatřást smyslem toho, jak moc jsme ještě dál ochotni měnit tolik kritizovanou "demokracii" s "mafiánskými" praktikami jednotlivců a skupin politiků a podnikatelů napojených na zdroje, pro něž žádný dosud známý typ demokracie není dostatečným důvodem ke zlepšování, a soudruzi z KSČ-M žádný "lepší" typ světu dosud nedali a raději se svezou s oligarchou (oligarchy), který jim pro tentokrát jízdné prominul... To tu již ale v minulosti bylo, že... A seriálový Babylon Berlín je jen hodně velkou uměleckou nadsázkou. … celé zamyšlení čtěte zde:

  celý článek


  Vytisknout článek
   

Diskuze k článku

Diskuze neobsahuje žádný příspěvek.

TOPlist