Vyhledávání

Aktuální informace - detail

 • 5 na kandidátce a hodnocení 5 KS za výkon (25.08.2022)

  Zdroj: web OMMO, vlastní zpráva

  Tak konečně pro registrující úřad MmM a hlavně SMM, nebo Spolek SMM nebo volební stranu SMM (ve všech těchto modifikacích se v usnesení soudu hovoří) rozhodl KS v Ústí n.L. o volební stížnosti OMMO vůči registraci KL volební strany SMM. Suše ji zamítl! A tak se hned den po uveřejnění usnesení na úřední desce KS na MmM losovala volební čísla.

  OMMO dostalo docela několikanásobně symbolickou 5 (slovy a školně vyjádřeno pětku). Z pohledu SMM a jeho fandů na registračním úřadu my za tu podanou stížnost, z našeho OMMO pohledu KS za jeho podivně kostrbaté zdůvodnění usnesení, proti němuž nejsou žádné opravné prostředky přípustné a které respektujeme. My v OMMO zákony a rozhodování soudů respektujeme. Což neznamená, že je nemůžeme komentovat a veřejně se k nim vyjadřovat (a myslím, že na nejeden komentář z naší dílny se mohou PT čtenáři jistě těšit!).

  Poslední symbolikou pro mě osobní je fakt, že celou svou fotbalovou kariéru trvající více jak dvacet let, jsem jako libero na dresu nosil právě ono číslo pět. Ale mezi námi vzhlížení k volebním číslům je jakýsi neopodstatněný relikt dob minulých a pro volební výsledek pranic neznamenají. Přesto, kdo nevíte-li koho, proč nevolit právě OMMO č.5? (vb)

  web OMMO


  Vytisknout článek
   

Diskuze k článku

Diskuze neobsahuje žádný příspěvek.

TOPlist